Εγκεκριμένα σχολικά προγράμματα 2012-2013

Για το σχολικό έτος 2012-13 έχουν εγκριθεί προς υλοποίηση 5 σχολικά προγράμματα...

5253

1. ΑΓΩΓΗΣ ΥΓΕΙΑΣ με τον τίτλο "Παραδοσιακά Μαγειρέματα " και  υπεύθυνη την κ. Βιβή Δημοπούλου
  2.  ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ με τον τίτλο "Τοπικά προιόντα σε μια κοινωνία αειφορίας" και υπεύθυνη την κ. Εύα Δημητρίου
  3. ΑΓΩΓΗΣ ΥΓΕΙΑΣ με τον τίτλο "Παιχνίδια στο διάλειμμα" και υπεύθυνους τους καθηγητές Φυσικής Αγωγής κ. Γιώργο Μηναίδη και Αλέξανδρο Βόκοτα"
  4. ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ με τον τίτλο "Κατασκευή αθλητικού υλικού από ανακυκλώσιμα υλικά" με υπεύθυνους τους καθηγητές Φυσικής Αγωγής κ. Γιώργο Μηναίδη και Αλέξανδρο Βόκοτα.
  5. ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ με τον τίτλο "Περιδιάβαση στον πολιτισμό-ελληνικό και παγκόσμιο- μέσα από τον κινηματογράφο και τη μουσική" με υπεύθυνη την κ. Σταυρούλα Σούνδια.