Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός για τον έλεγχο του καπνίσματος (2η ανακοίνωση)

ΠΡΟΣΟΧΉ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  22/11/13 ΛΗΓΕΙ Ο ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ.

Μην ξεχνάτε στο  cd ή το dvd θα πρέπει να αναγράφονται τα στοιχεία των συμμετεχόντων (Όνομα, Επώνυμο, Σχολείο, Τίτλος του Έργου).

Τα έργα θα αποστέλλονται στο χρονικό διάστημα από  1 Οκτωβρίου 2013 έως 22 Νοεμβρίου 2013 (ημερομηνία ταχυδρομείου) στην «ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ-ΚΕΝΤΡΟ ΈΡΕΥΝΑΣ ΚΑΠΝΙΣΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΡΚΙΝΟΥ ΤΟΥ ΠΝΕΥΜΟΝΟΣ, Δορυλαίου 8, Αθήνα 11521», με την ένδειξη «για τον 1ο Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό για τον Έλεγχο του Καπνίσματος». Στο φάκελο, πέρα από το έργο θα πρέπει να εσωκλείεται συμπληρωμένη και υπογεγραμμένη η δήλωση συμμετοχής που περιλαμβάνεται στην παρούσα ανακοίνωση. Σε περίπτωση ομαδικών έργων, το κάθε μέλος της ομάδας υποβάλει ξεχωριστή δήλωση συμμετοχής. Σχολεία με πολλαπλές συμμετοχές μπορούν να τις αποστείλουν σε ένα κοινό φάκελο.

"Τσιγάρο, δε γουστάρω!"