ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΩΖΟΥΝ ΖΩΕΣ

Αποτέλεσμα εικόνας για KIDS SAVE LIVES

Το εκπαιδευτικό πρόγραμμα θα εφαρμοστεί στο σχολείο μας από 8-10 Μαΐου 2018 ως εξής:

8 Μαΐου 2018, ώρα 5-9 μ.μ. μόνο για ενήλικες

και τις υπόλοιπες μέρες μόνο για μαθητές.

Παρακαλούμε εάν θέλετε να παρακολουθήσετε το απογευματινό πρόγραμμα για ενήλικες στείλτε μας αίτημα συμμετοχής σας στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. γράφοντας τα εξής: (επιθυμώ να συμμετέχω στο πρόγραμμα ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΩΖΟΥΝ ΖΩΕΣ, το ονοματεπώνυμο και το τηλέφωνό σας)

Δηλώσεις συμμετοχής μέχρι Δευτέρα 7 Μαΐου 2018

Attachments: