ΑΤΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΜΑΘΗΤΗ/ΤΡΙΑΣ

Το ΑΤΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ  ΥΓΕΙΑΣ για τους μαθητές και τις μαθήτριες της Α τάξης του Γυμνασίου θα πρέπει YΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ να προσκομιστεί στο σχολείο από τους γονείς και κηδεμόνες πριν την έναρξη των μαθημάτων.

Για διευκόλυνση των γονέων μπορεί να αποσταλεί με e-mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση του σχολείου εφόσον αναφέρεται το ονοματεπώνυμο του μαθητή ή της μαθήτριας

H χρήση μάσκας κατά την είσοδο των γονέων και κηδεμόνων στο σχολείο είναι υποχρεωτική.

Όσοι γονείς στείλουν ηλεκτρονικά το ατομικό δελτίο υγείας παρακαλούμε να μας στείλουν οπωσδήποτε και τα εξής στοιχεία:

1. τηλέφωνο κηδεμόνα
  2. email κηδεμόνα

Η ηλεκτρονική διεύθυνση του σχολείου είναι η εξής

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Attachments:
FileDescription
Download this file (adym_deltio_kai_fyllo_exetasis_2014 (1).pdf)adym_deltio_kai_fyllo_exetasis_2014 (1).pdf